Cbl/3m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Violet

 

C2G Cables To Go
Op voorraad
€ 22,39
€ 27,09 incl 21% BTW
Deze OM4 Duplex Multimode glasvezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 40GBase-SR4 en 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 40 en 100 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel biedt achterwaartse compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 40 en 100 gigabit ethernettoepassingen in een datacentrum of kabelkast.

Specificaties

Product
Product id 620232
Merk C2G Cables To Go
Partnr 81751
EAN/UPC code 757120817512
Garantie (in maanden) Levenslange garantie
Kenmerken
Lengte snoer 3 m
Type glasvezel OM4
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 type Male connector
Aansluiting 2 type Male connector
Kern diameter 50 µm
Kleur van het product Violet
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multi-mode
Materiaal buitenmantel Low smoke zero halogen (LSZH)