Cbl/10m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM FBR

 

C2G Cables To Go
Niet op voorraad
€ 21,34
€ 25,82 incl 21% BTW
C2G 10m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 10 m

Specificaties

Product
Product id 453025
Merk C2G Cables To Go
Partnr 85212
EAN/UPC code 757120852124
Kenmerken
Lengte snoer 10 m
Aansluiting 1 type Male connector
Aansluiting 2 type Male connector
Kleur van het product Orange
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 µm