Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber

 

C2G Cables To Go
Niet op voorraad
€ 12,09
€ 14,62 incl 21% BTW
C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 2 m

Specificaties

Product
Product id 453049
Merk C2G Cables To Go
Partnr 85256
EAN/UPC code 757120852568
Kenmerken
Lengte snoer 2 m
Kleur van het product Orange
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 µm