Cbl/3m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber

 

C2G Cables To Go
Niet op voorraad
€ 13,70
€ 16,57 incl 21% BTW
C2G 3m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 3 m

Specificaties

Product
Product id 453056
Merk C2G Cables To Go
Partnr 85273
EAN/UPC code 757120852735
Kenmerken
Lengte snoer 3 m
Kleur van het product Orange
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 µm