Cbl/7m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch

 

C2G Cables To Go
Niet op voorraad
€ 21,38
€ 25,86 incl 21% BTW
C2G 7m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable. Snoerlengte: 7 m

Specificaties

Product
Product id 453076
Merk C2G Cables To Go
Partnr 85339
EAN/UPC code 757120853398
Kenmerken
Lengte snoer 7 m
Kleur van het product Orange
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm