32 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

 
Cisco Systems
Beperkt op voorraad
€ 394,80
€ 477,70 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 32 Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - 850 nm - voor Nexus 93180YC-FX

Specificaties

Product
Product id 702135
Merk Cisco Systems
Partnr DS-SFP-FC32G-SW=
EAN/UPC code 8592978323202