8 Gbps Fibre Channel Ext Reach SFP+LC

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 4.689,44
€ 5.674,22 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 8Gb glasvezelkanaal (ER) - glasvezel - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm - voor P/N: DS-X9224-96K9-RF, DS-X9232-256K9, DS-X9248-256K9, DS-X9248-48K9-RF, DS-X9248-96K9-GR3

Specificaties

Product
Product id 700285
Merk Cisco Systems
Partnr DS-SFP-FC8G-ER=
EAN/UPC code 882658327667