10G Line Extender for FEX

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 694,43
€ 840,26 incl 21% BTW
Fabric Extender Transceiver - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE / LC/PC multi-modus - maximaal 100 m - 850 nm - voor Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP 10GE, 2248TP

Specificaties

Product
Product id 700574
Merk Cisco Systems
Partnr FET-10G=
EAN/UPC code 882658360763