Meraki CSR4 QSFP 40G Transceiver

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 2.056,36
€ 2.488,19 incl 21% BTW
Meraki - QSFP transceivermodule - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-CSR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor Cloud Managed MS420 Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS410, MS420, MS425

Specificaties

Product
Product id 702197
Merk Cisco Systems
Partnr MA-QSFP-40G-CSR4
EAN/UPC code 810979012580