Meraki LR4 QSFP 40G Transceiver

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 7.300,51
€ 8.833,61 incl 21% BTW
Meraki - QSFP transceivermodule - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cloud Managed MS420 Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS410, MS420, MS425

Specificaties

Product
Product id 701503
Merk Cisco Systems
Partnr MA-QSFP-40G-LR4
EAN/UPC code 810979012566