100GBASE CWDM4 QSFP Transceiver LC 2km

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 10.370,39
€ 12.548,17 incl 21% BTW
- QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-CWDM4 - LC enkele modus - maximaal 2 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm

Specificaties

Product
Product id 701293
Merk Cisco Systems
Partnr QSFP-100G-CWDM4-S=
EAN/UPC code 882658836626