100GBASE SR4 QSFP Transceiver MPO 100m

 
Cisco Systems
Op voorraad
€ 734,65
€ 888,92 incl 21% BTW
- QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - maximaal 100 m - 840-860 nm - voor Mellanox ConnectX-5 Network Convergence System 50XX, 55XX Nexus 36180, 92XXX, 93XX

Specificaties

Product
Product id 701295
Merk Cisco Systems
Partnr QSFP-100G-SR4-S=
EAN/UPC code 882658836640