SFP+Bidirectional for 40km downstream

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 8.925,71
€ 10.800,10 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-BX40-D - LC/PC enkele modus - maximaal 40 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm

Specificaties

Product
Product id 701943
Merk Cisco Systems
Partnr SFP-10G-BX40D-I=
EAN/UPC code 882658643873