SFP+Bidirectional for 10km Upstream

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 3.469,11
€ 4.197,62 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-BX-U - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm

Specificaties

Product
Product id 701027
Merk Cisco Systems
Partnr SFP-10G-BXU-I=
EAN/UPC code 882658643880