10GBASE-ER SFP Module Enterprise-Class

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 5.265,06
€ 6.370,72 incl 21% BTW
S-Class - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm - voor Cisco Unified Port Expansion Module Nexus 22XX, 3064, 31XX, 3548, 55XX ONE Nexus 55XX

Specificaties

Product
Product id 700958
Merk Cisco Systems
Partnr SFP-10G-ER-S=
EAN/UPC code 882658782480