Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 194,35
€ 235,16 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - refurbished - voor Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E

Specificaties

Product
Product id 701055
Merk Cisco Systems
Partnr SFP-10G-LRM-RF
EAN/UPC code 882658496868