10GBASE-LR SFP Module Extended Temp Rnge

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 2.880,25
€ 3.485,10 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Specificaties

Product
Product id 700679
Merk Cisco Systems
Partnr SFP-10G-LR-X=
EAN/UPC code 882658392856