10GBASE-ZR SFP10G Mod Enterprise-Class

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 7.297,20
€ 8.829,61 incl 21% BTW
S-Class - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC/PC enkele modus - maximaal 80 km - 1550 nm - voor Cisco Unified Port Expansion Module Nexus 22XX, 3064, 31XX, 3548, 55XX ONE Nexus 55XX

Specificaties

Product
Product id 701339
Merk Cisco Systems
Partnr SFP-10G-ZR-S=
EAN/UPC code 882658782473