INTEL 10GBE SFP+ SR TRANCEIVER

 

Hewlett Packard
Niet op voorraad
€ 33,56
€ 40,60 incl 21% BTW
Overview
Een SFP+ form factor 10-Gigabit transceiver die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit connectiviteit biedt tot 300 meter via multimode glasvezelkabel.

Features
• Poorten: 1 LC 10-GbE poort (IEEE 802.3ae type 10GBase-SR); Duplex: alleen full


• Connectiviteit: Type connector: LC-golflengte: 850nm model: SFP+

Specificaties

Product
Product id 417831
Merk Hewlett Packard
Partnr C3N53AA
EAN/UPC code 887111344656
Garantie (in maanden) 36 maanden
Netwerk
SFP transceiver type SR
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
SFP-zendernorm SR
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Duplex systeem Full
HP-segment Business, Enterprise
Kenmerken
Kleur van het product Silver