1m LC-LC OM3 MMF Cable

 

Lenovo
Niet op voorraad
€ 49,52
€ 59,91 incl 21% BTW
Lenovo 00MN502. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

Specificaties

Product
Product id 532200
Merk Lenovo
Partnr 00MN502
EAN/UPC code 883436656085
Kenmerken
Lengte snoer 1 m
Type glasvezel OM3
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 type Male connector
Aansluiting 2 type Male connector
Kleur van het product Turquoise
Merkcompatibiliteit Any brand
Verpakking
Aantal per verpakking 1 stuk(s)