1m LC-LC OM4 MMF Cable

 

Lenovo
Niet op voorraad
€ 101,39
€ 122,68 incl 21% BTW
Lenovo 4Z57A10846. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC

Specificaties

Product
Product id 640002
Merk Lenovo
Partnr 4Z57A10846
EAN code 0889488461462
Kenmerken
Lengte snoer 1 m
Type glasvezel OM4
Aansluiting 1 2x LC
Aansluiting 2 2x LC
Aansluiting 1 type Male connector
Kleur van het product Blue