ETHERNET SFP+ OPTICS SR SUPPORTS X520-DA2

 

Intel
Op voorraad
€ 45,73
€ 55,33 incl 21% BTW
Intel E10GSFPSR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium. Typisch stroomverbruik: 1 W. Status: Launched. Lanceringsdatum: Q4'09, Productserie: Intel Ethernet SFP optics

Specificaties

Product
Product id 277879
Merk Intel
Partnr E10GSFPSR
EAN/UPC code 5032037041522
Garantie (in maanden) 36 maanden
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
SFP-zendernorm SR
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 8517620090
Export Control Classification Number (ECCN) 5A991
Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) NA
Kenmerken
Kleur van het product Aluminium
ARK ID 50680
Status Launched
Energie
Typisch stroomverbruik 1 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Overige specificaties
Lanceringsdatum Q4'09
Productserie Intel Ethernet SFP optics