Ethernet SFP28 SR Optic Single

 

Intel
Niet op voorraad
€ 140,06
€ 169,47 incl 21% BTW
Intel E25GSFP28SRX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Zilver. Stroomverbruik (typisch): 1, 2 W. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s). Status: Launched

Specificaties

Product
Product id 603876
Merk Intel
Partnr E25GSFP28SRX
EAN/UPC code 5032037117944
Netwerk
SFP transceiver type Fiber optic
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 25000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP28
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Y
SFP-zendernorm SR
Golflengte 850 nm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 8517620090
Export Control Classification Number (ECCN) 5A991
Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) NA
Kenmerken
Kleur van het product Silver
ARK ID 121506
Status Launched
Energie
Typisch stroomverbruik 1.2 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Overige specificaties
Lanceringsdatum Q1'17
Productserie Intel® Ethernet SFP28 Optics