Optical Transceiver 10GbE SFP+ 850nm SR up to 300m

 

QNAP
Niet op voorraad
€ 57,20
€ 69,21 incl 21% BTW
QNAP TRX-10GITSFPP-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

Specificaties

Product
Product id 885369
Merk QNAP
Partnr TRX-10GITSFPP-SR
EAN/UPC code 4713213519844
Garantie (in maanden) 12 maanden
Netwerk
SFP transceiver type Fiber optic
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
SFP-zendernorm SR
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm