QSFP+network card for Server - PCIe

 

StarTech.com
Niet op voorraad
€ 398,33
€ 481,97 incl 21% BTW
Convergerende glasvezel NIC adapter | PCIe | 40Gbps | 1x QSFP+ sleuf

Krijg snelle connectiviteit met hoge bandbreedte met deze QSFP+ servernetwerkkaart. De geconvergeerde netwerkadapter voegt een open QSFP+ sleuf toe aan uw server of werkstation. De 40Gb NIC bevat een Intel-controller en biedt betrouwbare prestaties. Het is ideaal voor veeleisende databaseservers, gevirtualiseerde servers en agile datacentra die infrastructuurupdates zonder uitval vereisen. Verhoog uw netwerksnelheid Met deze QSFP+ server NIC kunt u profiteren van de snelheid en stabiliteit van een 40 gigabit Ethernet netwerk, met dataoverdrachtssnelheden tot 40 Gbps. Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe Met een open QSFP+ sleuf ondersteunt de netwerkinterfacekaart QSFP+ transceivermodules en is compatibel met multi-mode en single-mode glasvezel, waardoor het een schaalbare netwerkoplossing biedt. Vergroot uw netwerkmogelijkheden De 40Gb NIC gebruikt een Intel XL710-chipset met betrouwbare connectiviteit en convergente netwerkfuncties. Het biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel Virtualization Technology for Connectivity. De PEX40GQSFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech. com.

The StarTech. com Advantage

- Voeg een open 40Gb QSFP+ sleuf toe aan uw server of werkstation voor snelle verbindingen met hoge bandbreedte
- Compatibel met multi-mode of single-mode glasvezel
- Intel XL710-BM1 chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity, intelligente offloads en iSCSI/NFS opslag via Ethernet

Specificaties

Product
Product id 653003
Merk StarTech.com
Partnr PEX40GQSFPI
EAN/UPC code 065030872706
Garantie (in maanden) 2 Jaar
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie Wired
Hostinterface PCI Express
Interface Fiber
Vezel-optische connector QSFP+
Fibre channel-poorten 1
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 40000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuning Y
VLAN-tagging Y
Design
Intern Y
Kleur van het product Black
Chipset Intel XL710-BM1
LED-indicatoren Y
Certificering CE, FCC, REACH
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 57 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Verpakking
Low-profile bracket Y
Breedte verpakking 114 mm
Diepte verpakking 207 mm
Hoogte verpakking 38 mm
Gewicht verpakking 242 g
Minimale systeemeisen
Ondersteunt Windows Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
Ondersteunde server operating systems Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
Gewicht en omvang
Breedte 121 mm
Diepte 181 mm
Hoogte 20 mm
Gewicht 112 g
Logistieke gegevens
Breedte van de omdoos 420 mm
Lengte omdoos 440 mm
Hoogte van de omdoos 320 mm
Hoeveelheid per omdoos 40 stuk(s)
Overige specificaties
Snelstartgids Y
Datastroombeheer Y
Jumbo frames 9000