Netwerk transceiver modules

  • Op voorraad

Cisco Systems

€ 470,40
€ 569,18 incl 21% BTW
Lenovo IBM BNT SFP LX Transceiver

Lenovo

€ 1.040,00
€ 1.258,40 incl 21% BTW
TP-Link 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver

TP-Link

€ 35,38
€ 42,80 incl 21% BTW
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASELX1

Dell

€ 178,04
€ 215,42 incl 21% BTW

Cisco Systems

€ 2.880,25
€ 3.485,10 incl 21% BTW
Hewlett Packard Enterprise B-series 16Gb SFP+LW 10km XCVR

Hewlett Packard Enterprise

€ 3.117,35
€ 3.771,99 incl 21% BTW
Dell Kit - Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic 10GbE 850nm

Dell

€ 159,11
€ 192,52 incl 21% BTW