Module/12 Units of GLC-FE-100FX f 3750v2

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 879,27
€ 1.063,91 incl 21% VAT
- SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm (pak van 12)

Specification

Product
Product id 700465
Brand Cisco Systems
Partnr GLC-3750V2-FX12=
EAN/UPC code 882658420344