Fibre Optic Cables

  • In stock
  • 0.5 2
  • 1 37
  • 1.5 4
  • 2 37
  • 3 41
  • 4 5
  • 5 34
  • 7 17
  • 8 1
  • 10 23
  • 15 17
  • 20 8
  • 25 2
  • 30 9
  • 50 4
Advanced Cable Technology 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Advanced Cable Technology

€ 12,38
€ 14,97 incl 21% VAT

Allied Telesis

€ 458,99
€ 555,37 incl 21% VAT
Allied Telesis 40G MTP cable for AT-QSFPSR 5m

Allied Telesis

€ 548,85
€ 664,10 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/1m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 15,21
€ 18,40 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/7m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 32,41
€ 39,21 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/10m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 38,33
€ 46,37 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/20m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 60,27
€ 72,92 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/1m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 16,71
€ 20,21 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/2m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Violet

C2G Cables To Go

€ 19,76
€ 23,90 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/3m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Violet

C2G Cables To Go

€ 22,29
€ 26,97 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 29,35
€ 35,51 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/7m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 30,55
€ 36,96 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/10m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 39,72
€ 48,06 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/15m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 53,41
€ 64,62 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/50m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 122,33
€ 148,01 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/2m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 18,24
€ 22,07 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/7m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 31,51
€ 38,12 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/15m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 52,04
€ 62,96 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/20m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 61,55
€ 74,47 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/30m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 93,20
€ 112,77 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/50m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol

C2G Cables To Go

€ 130,66
€ 158,09 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/2m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber

C2G Cables To Go

€ 17,11
€ 20,70 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/10m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM FBR

C2G Cables To Go

€ 21,13
€ 25,56 incl 21% VAT
C2G Cables To Go Cbl/3m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber

C2G Cables To Go

€ 18,65
€ 22,56 incl 21% VAT