1000BASE-BX40 SFP 1550NM

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 1.737,73
€ 2.102,65 incl 21% VAT
- SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX40-D - LC/PC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 4503, 4503-E, 4504, 4506, 4506-E

Specification

Product
Product id 701319
Brand Cisco Systems
Partnr GLC-BX40-D-I=
EAN/UPC code 882658632525