Transceiver/Meraki 10G Base ER Module

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 6.865,92
€ 8.307,76 incl 21% VAT
Meraki 10G Base ER Module - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm - voor Cisco Meraki MX250, MX450 Cloud Managed MS125, MS225, MS250, MS355

Specification

Product
Product id 702508
Brand Cisco Systems
Partnr MA-SFP-10GB-ER
EAN/UPC code