Transceiver/Meraki 1000Base SX Multi

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 338,95
€ 410,12 incl 21% VAT
Meraki - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - maximaal 220 m - 850 nm - voor Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80 Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420

Specification

Product
Product id 700712
Brand Cisco Systems
Partnr MA-SFP-1GB-SX
EAN/UPC code 810979011934