Transceiver/QSFP 4x10GBASE-SR Module

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 2.001,01
€ 2.421,22 incl 21% VAT
- QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 400 m - 850 nm

Specification

Product
Product id 700638
Brand Cisco Systems
Partnr QSFP-40G-CSR4=
EAN/UPC code 882658525520