Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 1.200,00
€ 1.452,00 incl 21% VAT
- QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 150 m - 850 nm - voor ASR 9000 Series Nexus 2248PQ 10, 3016, 3064, 6001, 93108, 93180, 9336, 9372

Specification

Product
Product id 700378
Brand Cisco Systems
Partnr QSFP-40G-SR4=
EAN/UPC code 882658439759