16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

 
Cisco Systems
Niet op voorraad
€ 143,04
€ 173,07 incl 21% BTW
- SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor Nexus 93180YC-FX

Specificaties

Product
Product id 701071
Merk Cisco Systems
Partnr DS-SFP-FC16G-SW=
EAN/UPC code 882658409547