16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

 
Cisco Systems
Not in stock
€ 144,08
€ 174,33 incl 21% VAT
- SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor Nexus 93180YC-FX

Specification

Product
Product id 701071
Brand Cisco Systems
Partnr DS-SFP-FC16G-SW=
EAN/UPC code 882658409547